Wakacje na Teneryfie

Wynajem Domów Wakacyjnych Teneryfa - Wynajem Mieszkań wakacyjnych na Teneryfie

Wakacje na Teneryfie - Domy Wakacyjne Teneryfa - Mieszkania Wakacyjne Teneryfa - Urlop na Teneryfie

Strona Główna   Mieszkania Wakacyjne Teneryfa   Domy Wakacyjne Teneryfa   Wynajem Samochodów   Kontakt   O Firmie

Teneryfa - Wakacje Teneryfa - Wynajem Domów i Mieszkań na Teneryfie

Wakacje na Teneryfie oferuje Państwu odpowiednie mieszkanie lub dom wakacyjny na Teneryfie. Każdy obiekt jest nam osobiście znany. Zasadniczo wszystkie nasze kwatery urlopowe włączamy do naszej oferty jedynie wówczas, jeśli odpowiadają one naszym wymaganiom jakościowym i oferują odpowiedni stosunek ceny do jakości. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, iż Państwa wakacje na Teneryfie stanowić będą wymarzony urlop, gdyż Państwa dom lub mieszkanie na Teneryfie odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom.

 
lub od sezonu i właściwości
  
Alter des Kindes bei Reiseantritt
Alter der Kinder bei Reiseantritt
1. Kind lata
2. Kind lata
3. Kind lata
4. Kind lata
Ab 13 Jahren gelten Kinder als Erwachsene.
   
» Wyszukiwarka Szczegółowa «
     
  • profesjonalna realizacja
  • wyliczanie ceny online
     
  • szczegółowe funkcje szukania
  • strona z własnym certyfikatem SSL

Uwaga łowcy okazji – czy to Teneryfa Północna czy Południowa

Wakacyjne mieszkanie w Costa del Silencio - Teneryfa Południowa – Powalająca cena! 28,50€ za nocleg (plus koszty dodatkowe)
Wakacyjne mieszkanie w Costa del Silencio

Już teraz zarezerwuj swój następny urlop na Teneryfie w doskonałej cenie w naszym nowym kompleksie wakacyjnym na zawsze słonecznym Południu Teneryfy. Kompleks oferuje piękny basen ze słonecznym tarasem i nie jest oblegany. Stosunek ceny do usługi: najwyżej klasy!

Szczegóły & zapytanie rezerwacyjne

 

Wakacyjne mieszkanie w Icod de los Vinos - Teneryfa Północna - Powalająca cena! 33,00€ za nocleg (plus koszty dodatkowe)
Wakacyjne mieszkanie w Icod de los Vinos

Nasza alternatywa na Północy jest idealna nie tylko dla wędrowców czy też miłośników natury. Również nowy kompleks oferuje rzeczy wyjątkowe w tej cenie, takie jak słoneczny taras z basenem z hydromasażem i sauną. Apartamenty mają fantastyczny widok na morze. Stosunek ceny do usługi: najwyżej klasy!

Szczegóły & zapytanie rezerwacyjne

Nasze "super oferty" na północnym wybrzeżu Teneryfy

Luksusowa willa, północna Teneryfa   Dom wakacyjny nad morzem   Apartament 1 w El Sauzal
Luksusowa willa, północna Teneryfa 8 osoby
300 m²
szczegóły
Informacje o mieście
Dom wakacyjny nad morzem 4 osoby
68 m²
szczegóły
Informacje o mieście
Apartament 1 w El Sauzal 3 osoby
60 m²
szczegóły
Informacje o mieście

Teneryfa - kontynent w miniaturze

Ogólne informacje na temat Państwa urlopu na Teneryfie
Wyspa Teneryfa stanowi ze swoimi 2034 km2 największą wyspę archipelagu Wysp Kanaryjskich, zwaną przez miejscową ludność - Kanaryjczyków "Islas Canarias". Posiada ona ok. 50 km szerokości i 80 km długości. Wprawdzie geograficznie Teneryfa należy do Afryki, jednakże administracyjnie należy ona do Hiszpanii. Dlatego też przy wjeździe na jej terytorium obowiązuje Układ z Schengen. Nie ma zatem obowiązku posiadania wiz lub podobnych ograniczeń. W związku z wyjazdem na Teneryfę nie ma także konieczności lub zaleceń dokonywania żadnych specjalnych szczepień. Teneryfa znana jest jako kontynent w miniaturze dlatego, ponieważ na wyspie znajduje się wiele różnych stref krajobrazowych i klimatycznych na bardzo małej przestrzeni. W zimie można np. rano pojechać sobie w góry i zorganizować bitwę na śnieżki, by następnie w południe położyć się na plaży. Możliwe jest to tylko na Teneryfie. Strefy krajobrazowe sięgają począwszy od pustyni, a skończywszy na bujnie zielonych, rajskich krajobrazach. Nawet sławny podróżnik Alexander von Humboldt określił kiedyś sensownie dolinę Orotava koło Puerto de la Cruz jako najpiękniejszą dolinę świata. Przyznać jednak należy, iż było to w czasie, gdy tereny doliny Orotava nie były jeszcze tak mocno zabudowane, gdyż tematu mieszkania wakacyjnego na Teneryfie wówczas jeszcze było.

Klimat na Teneryfie, ze względu na różne strefy mikroklimatyczne, jest wyjątkowo różnorodny. W wyższych partiach na północy może być całkiem wilgotno, gdy chmury pasatowe szukać będą swojej drogi od Atlantyku w stronę gór . Częściej może wówczas dochodzić do opadów drobnego deszczu, z których można się jednak nawet cieszyć w ciepłe letnie dni; przecież niemalże zawsze parę godzin później lub w najgorszym razie na drugi dzień świeci już słońce. Południe wyspy jest natomiast przeważnie wyjątkowo suche. Przede wszystkim na terenach słabo zabudowanych niemalże brak jest wegetacji, abstrahując od kaktusów, dobrze znoszących niedobór wody. Na południu wyspy jest tak mało deszczowych dni, iż prawie równać się może wygranej w totka, jeśli podczas Państwa urlopu będą mieli Państwo chodź jeden całkowicie deszczowy dzień.

Wyczerpujące informacje dotyczące klimatu znajdą Państwo w rubrykach:
Klimat na północy Teneryfy oraz Klimat na południu Teneryfy

Urlop na północy Teneryfy

W turystycznym centrum
Na północy Teneryfy prawie wszystko kręci się wokół obszaru Puerto de la Cruz i jego okolic. Wielu Niemców i Austriaków spędza swoje roczne urlopy na Teneryfie, jest tu także wielu urlopowiczów, przede wszystkim rencistów, spędzających tu od razu cały okres zimowy. Ten, kto szuka turystycznego zgiełku, szuka sobie mieszkania wakacyjnego bezpośrednio w Puerto de la Cruz.

Spokojnie, ale mimo to w pobliżu atrakcji turystycznych
Ten, kto chciałby mieszkać w pobliżu Puerto, ale mimo to szuka także spokoju, szukać będzie swojej kwatery na Teneryfie w jednej z wielu znanych gmin na północy wyspy. Bardzo popularne są tutaj np. El Sauzal i La Matanza, dwie bardzo zadbane hiszpańskie miejscowości.

Bardzo spokojne tereny na północy Teneryfy
Kto chciałby delektować się spokojem, powinien szukać dla siebie domu wakacyjnego na Teneryfie na terenach położonych trochę bardziej na uboczu. Ładne posiadłości ziemskie znajdują się przeważnie w okolicy wokół Icod de los Vinos. Tam także spotkać można wielu niemieckich turystów rezydujących na Teneryfie, którzy dodatkowo wynajmują dom lub mieszkanie wakacyjne na wyspie. Zresztą niemalże wszystkie nasze obiekty wakacyjne posiadają niemieckojęzycznego wynajmującego, tak iż zawsze otrzymają tu Państwo wiele cennych informacji i wskazówek. Interesujące są także ładne, zlokalizowane w górach obiekty na północy wyspy; przykładowo El Tanque stanowi dobry punkt wyjścia dla miłośników wędrówek. Zwracamy również uwagę na to, by w wyżej położonych obiektach wakacyjnych znajdowało się ogrzewanie do dyspozycji. Mieszkania wakacyjne na Teneryfie, które nie spełniają tych wymagań, nie mają żadnych szans na włączenie ich do naszej oferty.

Urlop na południu Teneryfy

W turystycznym centrum
Na południu Teneryfy ma się do czynienia przede wszystkim z jednym: słońcem w pełnej krasie! Centrum turystyczne południa Teneryfy stanowi okolica wokół Las Americas i Los Cristianos, przy czym to ostatnie miasto gości przeważnie angielskich turystów. Niemieccy turyści udają się raczej do Las Americas. Powinni to Państwo uwzględnić, szczególnie jeśli mniej Państwo cenią zwyczaje angielskiej gastronomii. Szczególnie popularne i poszukiwane są nasze mieszkania wakacyjne na Teneryfie zlokalizowane bezpośrednio przy plaży. Przykładowo poniższy obiekt cieszy się bardzo dużym wzięciem, dlatego prosimy zawczasu zarezerwować: mieszkanie wakacyjne Playa de la Americas.

Spokojnie, ale mimo to w pobliżu atrakcji turystycznych
Tutaj godne polecenia byłyby gminy wokół centrów turystycznych. Przykładowo Chayofa stanowi bardzo zadbaną i czystą gminę, z której bardzo szybko dotrzeć można do centrów turystycznych. Uwzględniając korzystny cenowo wybór można szukać u nas mieszkania wakacyjnego na Teneryfie w Candelaria. Gmina ta jest jeszcze stosunkowo słabo uczęszczana turystycznie, według nas niesłusznie.

Bardzo spokojne tereny na południu Teneryfy
Tutaj godne polecenia byłoby zarezerwowanie jednego z naszych mieszkań wakacyjnych na terenie posiadłości ziemskiej /finca/. W obrębie zurbanizowanych centrów turystycznych, praktycznie brak jest posiadłości ziemskich, ponieważ cena nieruchomości pod posiadłość ziemską byłaby tam nie do zapłacenia. Posiadłości ziemskie położone są zawsze powyżej centrów turystycznych w bardzo spokojnej, często nawet odosobnionej lokalizacji. Posiadanie wynajętego samochodu jest tam jednakże nieodzowne.

Posiadłości ziemskie /fincas/ i urlop w górach Teneryfy

Jeśli zarezerwowali Państwo w okresie zimy jeden z naszych domów wakacyjnych na Teneryfie, zlokalizowanych w wyżej położonych partiach wyspy, proszę zwrócić uwagę podczas pakowania toreb, by wziąć ze sobą cieplejszą odzież. W - stanowiące rzadkość - dni pochmurne można założyć odzież z dłuższym rękawem. To samo dotyczy godzin wieczornych i nocnych. Wszystkie nasze obiekty, położone w wyższych partiach wyspy, wyposażone są w ogrzewanie. W ciągu dnia - także w zimie - można tam zawsze wychodzić na zewnątrz w T-shircie, jak długo będzie świecić słońce lub jak długo będą Państwo przyzwyczajeni do zimna naszej części Europy.

notatnik
Do notatnika mogą Państwo włączyć maksymalnie
5 obiektów. To umożliwi Państwu składanie
zapytań dotyczących maksymalnie 5 obiektów
jednocześnie oraz ich porównywanie.
/* */

Wir bitten um einen kleinen Moment Geduld.

Ändern Sie hier die Währung
für die Anzeige der Preise
e-mail:
Hasło: