Wakacje na Teneryfie

Wynajem Domów Wakacyjnych Teneryfa - Wynajem Mieszkań wakacyjnych na Teneryfie

Wakacje na Teneryfie - Domy Wakacyjne Teneryfa - Mieszkania Wakacyjne Teneryfa - Urlop na Teneryfie

Strona Główna   Mieszkania Wakacyjne Teneryfa   Domy Wakacyjne Teneryfa   Wynajem Samochodów   Kontakt   O Firmie

El Médano

El Médano - Teneryfa dla surferów - surferowy raj na słonecznym południu

El Médano to ładne małe miasto położone na południuEl Médano - Teneriffa Teneryfy. Mimo faktu, iż w zasadzie uchowało się od grzechów budowlanych lat 60, to turystyczne miasta Playa de las Americas i Los Christianos wyprzedzają El Médano w liczbie turystów. To właściwie niezrozumiałe, bo bezpośrednio przy El Médano położona jest najdłuższa naturalna piaszczysta plaża wyspy o dł. ponad 3 kilometrów. Poza tym El Médano stanowi jedno z najbardziej słonecznych miejsc wyspy. Tu słońce świeci jeszcze częściej niż ma to miejsce w  Las Americas czy w Los Cristianos.

W lecie bardzo wielu Teneryfian /Tinerfeños/ spędza swój urlop w El Médano, którzy miejscowość tę znacznie wyżej cenią, niż wyżej wymienione główne centra turystyczne. Dlatego też wielu bogatszych mieszkańców wyspy posiada w El Médano mieszkanie wakacyjne .

El Médano - TeneriffaPrzytulne restauracje znaleźć można w miejscowości tak samo łatwo, jak różne sklepy. Ciągle jeszcze mozna przy molo lub we wsi kupić za przystępną cenę świeżo złapaną rybę. Na placu /Plaza/ w każdy weekend odbywa się targ. Nie jest więc niezbędnie konieczne wynajęcie samochodu. Wszystko, czego potrzeba podczas urlopu, jest dostępne w  El Médano.

El Médano słynie na cały świat jako raj dla surferów. Nawet wyścigi Pucharu świata są wzgl. były tu rozgrywane. Powodem tego jest po prostu, iż w El Médano prawie zawsze wieje jednostajny, przyjemny wiatr, dzięki któremu można tu wytrzymać nawet w gorące dni.

plaża w okolicy


odległości

El Médano - Teneriffa / Tenerife

Promenade von El Médano

notatnik
Do notatnika mogą Państwo włączyć maksymalnie
5 obiektów. To umożliwi Państwu składanie
zapytań dotyczących maksymalnie 5 obiektów
jednocześnie oraz ich porównywanie.
/* */

Wir bitten um einen kleinen Moment Geduld.

Ändern Sie hier die Währung
für die Anzeige der Preise
e-mail:
Hasło: