Wakacje na Teneryfie

Wynajem Domów Wakacyjnych Teneryfa - Wynajem Mieszkań wakacyjnych na Teneryfie

Wakacje na Teneryfie - Domy Wakacyjne Teneryfa - Mieszkania Wakacyjne Teneryfa - Urlop na Teneryfie

Strona Główna   Mieszkania Wakacyjne Teneryfa   Domy Wakacyjne Teneryfa   Wynajem Samochodów   Kontakt   O Firmie

Puerto Santiago

Puerto Santiago - Teneryfa

Puerto de Santiago (skrócona nazwa - Puerto Santiago), podobnie jak sąsiednia miejscowość Los Gigantes, należy do gminy Santiago del Teide. Miejscowość przemieniła się z osady rybackiej w miejscowość turystyczną, co można łatwo poznać po liczbie powstałych w międzyczasie domów apartamentowych. Mimo to miejscowość, w odróżnieniu od głównych centrów turystycznych, takich jak Los Cristianos, zachowała pewien spokój. Jest tam po prostu znacznie ciszej. Pod względem klimatu miejscowość położona jest wręcz idealnie, mianowicie na zachodnim wybrzeżu Teneryfy, które stanowi najberdziej słoneczny obszar wyspy. Tutaj należy się liczyć z większą liczbą słonecznych godzin, niż na południowym wybrzeżu. Związane jest to z obecnością wiatru pasatowego, trafiającego w wyspę ze strony północno-wschodniej. Powstające w ten sposób na zachodnim wybrzeżu chmury są zatrzymywane przez masyw Teide. Dzięki temu zachodnie wybrzeże Teneryfy pozostaje prawie zawsze całkowicie bezchmurne. Wadę może stanowić brakujący dojazd do autostrady. Z tego względu trzeba najpierw pokonać lokalną drogę, by się do niej dostać. Mieszkańcy i urlopowicze mogą jednak postrzegać to jako zaletę, gdyż z powodu brakującego, bezpośredniego połączenia autostradowego w miejscowości jest zdecydowanie ciszej. Atrakcją miejscowości jest przepiękna, czarna piaszczysta plaża - Las Arenas ze swoją także bardzo łądnie zbudowaną promenadą. Po prostu spacerowanie przez tę ładną miejscowość sprawia dużo przyjemności.

plaża w okolicy


odległości

Puerto Santiago - Teneriffa / Tenerife

dodaj do notatnikaMieszkanie wczasowe w Puerto Santiago przy Playa Arena  -  rezerwacja do 5 osoby
Mieszkanie wczasowe w Puerto Santiago przy Playa Arena
2 sypialniepowierzchnia 70 m²Basen: takInternet: takNumer obiektu: 4532

Oferowane są dwie sypialnie, jedna z podwójnym łóżkiem, druga wyposażona jest w dwa pojedyncze łóżka. W salonie znajduje się telewizor i odtwarzacz DVD. W pełni wyposażona kuchnia...

Eine Woche ab 2.323,19zł¹ inklusive Endreinigung und NK
Ab der 2. Woche ab 1.988,28zł¹
inklusive Endreinigung und NK
Ab 7 Übernachtung buchbar
Szczegóły & zapytanie rezerwacyjne
¹ Die Anzeige von Preisen in Złoty basieren auf dem Umrechnungskurs von 1 EUR = 4.2394 PLN mit Stand vom 01.11.2017 und dienen nur zur Information. Die Abrechnung/Buchung erfolgt immer in EUR.
notatnik
Do notatnika mogą Państwo włączyć maksymalnie
5 obiektów. To umożliwi Państwu składanie
zapytań dotyczących maksymalnie 5 obiektów
jednocześnie oraz ich porównywanie.
/* */

Wir bitten um einen kleinen Moment Geduld.

Ändern Sie hier die Währung
für die Anzeige der Preise
e-mail:
Hasło: